f

Lai tuvāk iepazītos ar Ankravs piedāvātajām programmatūras iespējam, aicinām pieteikties bezmaksas programmu demonstrācijai.

 


 
 
 
 

Pieteikties programmu demonstrācijai

PIETEIKTIES PROGRAMMU DEMONSTRĀCIJAI

Vārds, Uzvārds
Uzņēmuma nosaukums, nozare
E-pasts, telefona nr.

1.
Jums piemērotākais prezentācijas veids
Klātienē pie mums birojā
Tiešsaistē
2.
Vēlos prezentāciju SIA ANKRAVS programmai/ām
Preču noliktavas uzskaite Win Prece
Finansu uzskaites sistēma Win Fus
Algu aprēķins Win Alga
Pamatlīdzekļu uzskaite Win Fondi
Ražošanas sistēma
Studentu uzskaite
Laika uzskaite

1. Prezentācija klātienē 

Ierodoties uz prezentāciju klātienē, Jums būs iespēja iepazīties ar SIA ANKRAVS INC. izstrādājām tirdzniecības un grāmatvedības programmām, kā arī tās uzreiz izmēģināt. Prezentācijas norises vieta pie mums birojā Kalnciema ielā 137a Jums ērtā laikā. 

2. Prezentācija tiešsaistē 

Ja Jums nav iespējas ierasties pie mums birojā, piedāvājam iepazīties ar SIA ANKRAVS INC. programmām ar interneta starpniecību, izmantojot Skype programmu Jums piemērotā laikā. 
 
Neatkarīgi no prezentācijas norises vietas, SIA ANKRAVS INC. kompetentā komanda sniegs Jums kvalitatīvu prezentāciju par jebkuru Jums interesējošo programmu.
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info