f

"Lielā grāmatvedība"

Grāmatvedības programmu komplekts grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem

 

 

 

Grāmatvedības uzņēmumiem

GRĀMATVEDĪBAS uzņēmumiem

Grāmatvedības programmu komplekts
"Lielā grāmatvedība"
 
Komplekts sastāv no trīs moduļiem - finanšu (WinFus), pamatlīdzekļu uzskaite (Win Fondi), algu aprēķins (WinAlga).
 
Katram modulim ir uzticēta nozīmīga loma uzņēmuma datu uzskaitei un apstrādei.
 
 
 
   
   

 
Win Fus

Uzņēmuma finanšu uzskaitei un analīzei. Datu apstrāde līdz gada pārskata sastādīšanai un iesniegšanai VID, izmantojot EDS sistēmu.

 
Win Fondi
 
Pamatlīdzekļu un mazvērtīgā inventāra uzskaitei. Uzskaite tiek nodrošināta no pamatlīdzekļa pieņemšanas brīža līdz likvidācijai vai pārdošanai, kā arī nolietojuma aprēķins finanšu grāmatvedībai un nodokļu vajadzībām.
 
Win Alga
 
Personāla uzskaites un vadības risinājums uzņēmumu vajadzībām, kas nodrošina darbinieku datu reģistrāciju, algu aprēķinu, atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu VID un statistikas pārvaldei.
 
 
 
Datu apmaiņa
 
Datu apmaiņa ir iespējama ne tikai starp grāmatvedības moduļiem, bet arī ar noliktavas uzskaites programmu Win Prece, tādējādi dati nav jāvada atkārtoti.
 
 
 
 
 
Sadarbības piedāvājums: Ja Jūsu klienti izvēlēsies Win Prece noliktavas uzskaites programmu, piedāvājam bonusu sistēmu, kas samazinās Jūsu programmas lietošanas izmaksas.
 
 
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Apstiprināt visus Personalizēt Vairāk info